Samoobsługowe apartamenty – 7 prostych kroków

Nasze nowoczesne apartamenty są samoobsługowe – wystarczy, że zarezerwujesz jeden lub kilka z naszych apartamentów korzystając z panelu rezerwacji.
Po dokonaniu płatności otrzymasz na telefon lub adres e-mail dwa unikalne kody dostępu.
Pierwszy kod do panelu szlabanu umożliwi wjazd na parking w ścisłym centrum miasta, bezpośrednio przy apartamentach.
Z kolei drugi kod umożliwi Ci wejście do budynku i swojego pokoju!

Zobacz jakie to proste!

1. Po opłaceniu rezerwacji, na wskazany w formularzu adres e-mail, otrzymasz kod umożliwiający wejście do hotelu. Zachowaj go, tak abyś miał do niego dostęp w dniu przyjazdu.

2. Aby wjechać na parking, wpisz indywidualny kod parkingowy w sekwencji: „dzwonek” „dzwonek” 4 cyfry „dzwonek”. Kod parkingowy otrzymasz po dokonaniu rezerwacji i działa on wyłącznie przy konsoli szlabanu. Aby wyjechać z parkingu podjedź jak najbliżej szlabanu.

3. Przy drzwiach głównych do budynku znajduje się klawiatura. Wprowadź do niej kod dostępu otrzymany e-mailem, potwierdź naciskając przycisk # i wejdź do środka.

4. W pomieszczeniu za drzwiami znajduje się depozytor z kluczami. Na ekranie dotykowym depozytora wprowadź kod dostępu i naciśnij ENTER.

5. Dioda przy kluczu zostanie podświetlona na niebiesko, a drzwi depozytora zostaną odblokowane. Otwórz drzwi i wyciągnij klucz. Pamiętaj o zamknięciu drzwi depozytora!

6. Aby zwrócić klucz, wprowadź kod dostępu na depozytorze. Następnie otwórz drzwi i odłóż klucz na miejsce – gdy zrobisz to prawidłowo, dioda zaświeci się na niebiesko.

7. Wychodząc z budynku w trakcie pobytu klucz należy zostawiać w depozytorze.

EN | DE | RU »