Pokój - słoń w parku

W pełni wyposażone, nowoczesne apartamenty z parkingiem w centrum miasta

24 wyjątkowe apartamenty w historycznym centrum Chrzanowa – w pobliżu malowniczego parku, z doskonałym dojazdem do Krakowa, Katowic, Oświęcimia czy Zatora oraz bezpłatnym parkingiem przed budynkiem.

Park Apartamenty to wyjątkowe miejsce na mapie Małopolski Zachodniej – luksusowe, klimatyczne pokoje nawiązujące do bogatej historii jednego z najstarszych miast regionu. W każdym apartamencie Nasi Goście mogą poznać kulisy ważnego wydarzenia z historii miasta. Odkryj Chrzanów ze starych fotografii!

Nasze pokoje to nie tylko podróż po historii okolicy, ale przede wszystkim wysoki standard, nowoczesne rozwiązania i pełne wyposażenie – miejsce idealne zarówno dla klientów biznesowych, jak i turystów, szukających komfortowego i dobrze umiejscowionego noclegu.

24 apartamenty jedno- lub dwupokojowe z możliwością noclegu od 1 do 4 osób.

pokoj-niebieski

Pełne wyposażenie:

– komfortowa łazienka z kabiną prysznicową;
niepowtarzalny wystrój każdego pokoju;
telewizor w każdym pokoju;
– wygodne biurko;
czajnik z wyposażeniem;
– komplet ręczników;

W całym obiekcie ogólnodostępne WI-FI.

Dla Naszych Klientów bezpłatny, grodzony parking bezpośrednio przed budynkiem.

Dodatkowo możliwość zamówienia smacznego, codziennego śniadania przygotowywanego każdego dnia z myślą o nawet najbardziej wymagających Klientach.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą dodatkowych usług, w tym możliwością transferu licencjonowanym samochodem z do i na lotniska.

Zobacz jak wyglądają nasze apartamenty:

Zamów smaczne śniadania:

EN | DE | RU »